Q Acoustics Q 3020i repro regál/bílá - pár

Dvoupásmová regálová reprosoustava
Více informací
Výrobce: Q Acoustics
EAN: 5036694047200
Cena za: pár
MOC cena: 7 990 Kč s DPH
MOC cena: 6 603 Kč bez DPH

Dotaz k produktu
Jméno
Telefon
E-mail
Dotaz
Popis
Parametry
Ke stažení

Q Acoustics QA 3020i

 

Nová série 3000i nabízí úplně nový design který byl poprvé představený u nejvyšší řady Concept 500, z které si bere i některé technické finesy, což jí dává neskutečný zvukový přednes na který nejsme v této cenové kategorii zvyklí.

Reproduktory QA 3020i se mohou pochlubit jedinečnou technologií P2P, aby zajistily opravdu výjimečný zvuk.

Oproti předchozímu modelu se zvětšil o 25% vnitřní objem reprosoustav díky kterému mají nyní větší hudební rozsah a hlubší basy.

Reprosoustavy nabízí výbornou akustiku, čistý a detailní přednes v celém pásmu, jsou vhodné do menších až středně velkých místností.

Reproduktory QA 3020i využívají nové technologie: Q Acoustics P2P, která je využita napříč celé série 3000i, dodatečně podpírá části korpusu v celém svém objemu.

Tím se slyšitelně zpřesní stereo reprodukce.

Jde o vyztužení korpusu "z bodu do bodu" která výrazně snižuje nežádoucí vibrace.

QA 3020i jsou regálové, dvoupásmové reprosoustavy osazené 125mm basovým měničem.

Výškový měnič je oddělen od ostatních měničů za pomocí systému zavěšení, který odfiltruje vibrace z basových měničů, které negativně ovlivňují reprodukci a tím snížují jeho výkon.

 

Přesný kužel výškového měniče je vyrobený z impregnovaného potaženého papíru a spojuje se s nově vyvinutým gumovým závěsem s nízkou hysterezí.

Impregnovaný kužel zajišťuje optimální rovnováhu mezi tuhostí a vlastním tlumením, což znamená, že se může pružně a velmi přesně reagovat i na nejjemnější impulzy bez nežádoucích rezonancí.

 

Textilní magnetické mřížky podtrhují čistotu navrženého tvaru reprosoustav, stejně tak repro terminály umístěné v zadní části reprosoustav umožňující zapojení banánků nebo holého vodiče do průměru 4 mm.

Precizní anglické dílenské zpracování je i u této série samozřejmostí svým moderním designem se vám tato atraktivní sestava bude hodit téměř do každého interiéru.

Povrchová úprava je provedená v praktickém matném provedení.

 

Hmotnost (kg) 11
Šířka (mm) 170
Výška (mm) 278
Hloubka (mm) 282
Barva bílá
Konstrukce 2-pásmová reprosoustava s bassreflexem
Osazení 22mm výškový měnič + 125mm středobas
Impedance 4-6
Frekvenční rozsah 64-30 000
Citlivost 88
Dělící frekvence 2 400